Спонсори


Генеральний спонсор Конференції – Медична компанія ilaya ®


ilaya – це українська інноваційна медична компанія, клінічна діяльність якої спрямована на забезпечення якісної медичної допомоги: обладнання експертного класу, передові медичні технології, високі стандарти чистоти приміщень, європейський рівень сервісу.

Колектив ilaya - це команда кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом. Компанія не тільки займається клінічною практикою, але і веде науково-дослідну діяльність у області клітинних технологій, зокрема в напрямку регенерації тканин. В ilaya працює інноваційна біолабораторія і кріосховище.


Серед найуспішніших проектів Ilaya можна виділити:


Науково - дослідний центр Ilaya Science. Пошук та інтеграція інноваційних розробок у сфері медичних біотехнологій, сприяння їх фундаментальній реалізації та впровадженню в клінічну практику.
Контакти: +38(044)2840000, science@ilaya.ua


Клініка для вашої родини

AVN Treatment by ilaya


Важливі соціальні проекти компанії Ilaya:

Інноваційний соціальний проект “Біотех-реабілітація поранених”


Проект «Банк шкіри. Лікування опіків»


У рамках конференції будуть представленні доповіді співробітників та партнерів Ilaya, серед яких:

- В.М.Оксимець, д.мед.н. з доповіддю "КЛІТИННІ ТЕХНОЛОГІЇ В РЕКОНСТРУКТИВНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНІЙ ОРТОПЕДИЧНІЙ ХІРУРГІЇ" (15:00–15:10, 9/11)

- Д.О.Зубов, к.б.н., ст.н.с з доповіддю "ВЛАСНИЙ ДОСВІД РОЗРОБКИ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ БІОМЕДИЧНИХ КЛІТИННИХ ТА ТКАНИННО-ІНЖЕНЕРНИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ КІСТКОВОЇ ТА ХРЯЩОВОЇ ТКАНИНИ В УКРАЇНІ" (15:20–15:30, 9/11)

- В.Ф.Грицик з доповіддю "ВЛАСНИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТКАНИННО-ІНЖЕНЕРНИХ ТА КЛІТИННИХ БІОМЕДИЧНИХ ПРОДУКТІВ У НЕВРОЛОГІЇ ТА НЕЙРОХІРУРГІЇ" (12:15-12:30, 10/11)

- Е.Г.Манжалій, к.мед.н. з доповіддю "КЛІТИННА ТЕРАПІЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕПІТЕЛІАЛЬНИХ КЛІТИН АМНІОНУ У ЛІКУВАННІ" (12:15–12:30, 9/11)

Будемо раді зустрічі з однодумцями!


Компанія «KEYMED SP.Z O.O.», Poland


«KEYMED SP.Z O.O.» - We are a young and dynamically developing company, operating in medical sector. We concentrate on promoting the advanced regenerative methods in different fields of medicine, including aesthetic medicine, surgery, orthopaedics, dentistry, and also in veterinary medicine.

Контакты: +38(067)7765384
e-mail: alliancetrading@ukr.net
alliancetrading-vn.prom.ua

Ексклюзивний представник в Україні – компанія «АЛЬЯНСТРЕЙДИНГ»


Компанія “ReGen Lab SA”, Switzerland


“ReGen Lab SA” - Regen Lab is a global leader in products for autologous regenerative medicine based on freshly prepared platelet rich plasma (platelet concentrate) from the patient’s own blood, used either alone or combination with hyaluronic acid or other fresh autologous cells from the patient’s fat or bone marrow.

«Авіцена ЛТД» - Офіційний представник в Україні компанія, спонсор Конференції

Інноваційна регенеративна технологія PRP ReGenLab у травматології

Гнноваційні медичні набори від компанії Regenlab (Швейцарія) дозволяють отримати збагачену живими тромбоцитами плазму (PRP). З високим складом життєздатних тромбоцитів, факторів росту та 99,9% виділення формених елементів крові. Застосування методу RegenACR дозволяє відмовитись від місцевих інєкцій кортикостероїдними гормонами, що для значної кількості пацієнтів може бути альтернативою хірургічного лікування.

Набори RegenKit виготовлені із скла фармацевтичного ступеню чистоти; стерильні, апірогенні, упаковані у подвійний стерильний блістер, закритий за допомогою Tyvek® 2FSTM у відповідності до ISO 11607. Мають реєстрацію ISO, FDA, CE, МОЗ України.

Контакти: +38(044)4540425, +38(050)9876776, +38(098)0283045
Київ, бульвар Івана Лепсе 4, оф. 414, бізнес-центр "Diamant"
e-mail: avicena_ludmila@ukr.net


“Regenra activa Ukraine”


“Regenra activa Ukraine” - Regenera activa – совсем новая для стран СНГ методика восстановления тканей, которая стала настоящим прорывом в решении проблемы регенерации мышечной, сухожильной, хрящевой и костной тканей. В отличие от других способов, метод Regenera activa является малоинвазивным. Так, из донорской области извлекают совсем небольшой фрагмент ткани (кожи, мышцы или хряща) – микрографт. Материал сепарируют и в реципиентную зону вводят только аутологичные мультипотентные мезенхимальные стромальные клетки, активизирующие регенеративные процессы в тканях.

Сфера применения Regenera activa:
- Стоматология
– Дерматология
– Пластическая хирургия
– Челюстно-лицевая хирургия
– Ортопедия
– Эстетическая медицина
– Сосудистая хирургия
– Урология

Контакты: 0800211591, +38(099)1164666, +38(096)1164666


“БІОЛАБТЕХ ЛТД”


“БІОЛАБТЕХ ЛТД”

Наша діяльність:

- Постачаємо лабораторне обладнання, реактиви та витратні матеріали для діагностики і досліджень в галузі молекулярної біології та генетики, а також для контролю якості продукції в сільському господарстві, харчовій та фармацевтичній промисловості.

– Виконуємо «під ключ» проекти лабораторій будь-якої складності (організація проектних робіт, будівництво, введення в експлуатацію, проведення сертифікації).

– Проводимо семінари та тренінги з основних методів молекулярної біології для персоналу замовника (ПЛР, ІФА, електрофорез, блотинг, тощо)

– Пропонуємо якісну технічну підтримку обладнання (ремонт, калібровка та валідація приладів).

- Клітини та клітинні культури: первинні клітини, стовбурові клітини і клітинні лінії, сиворотки, середовища, додатки та фактори росту

- Модифікація: Реагенти для трансфекції, продукція для РНК-інтерференції, рекомбінантні білки, експресія білків і клітинна інженерія

- Біобанкінг: Кріосховища та витратні матеріали для кріоконсервації

- Детекція: Антитіла, платформи і реагенти для візуалізації та проточної цитометрії, вестерн-блот

- Аналіз: Клітинні тест-системи, візуалізація життєздатності, клітинна прліферація, мітохондріальна функція та середовища для дисоціації

- Генетичний аналіз: Виділення ДНК, ампліфікація і кількісне визначення в реальному часі, аналіз даних

Контакты: +38(044)4928188
e-mail: info@biolabtech.com.ua


“SmartCell”


“SmartCell”

Биотехнологическая компания "SmartCell" предлагает врачам-травматологам и ортопедам:

- Аутомезоконцентрат тромбоцитов (АМК). Главное приемущество АМК тромбоцитов перед традиционными PRP в том, что из собственных тромбоцитов в концентрации 1.000.000.000/мл выделяется максимально возможное количество факторов роста и пептидов, очищенных от клеточных мембран и продуктов метаболизма.

- Аутологичные стволовые клетки. Аутологичные стволовые клетки, выделенные из костного мозга или жировой ткани пациента и культивированные до заданного количества (1 млн., 5 млн., 10 млн.)

- Аутологичные хондробласты, аутологичные остеобласты. В лечении дегенеративно - дистрофических заболеваний и травм наиболее результативным методом является трансплантация клеток, способных восполнять утраченные резервы и реставрировать поврежденные участки кости, хряща, сухожилий и связок.

Контакты: +38(048)7963112
65049 Украина, г.Одесса, ул. Судостроительная, 1.
e-mail: info@smartcell.com.ua


“Інститут мікробіологічних досліджень”


“ІМД / Iнститут Мікробіологічних досліджень” - це нова клініко-діагностична лабораторія, що має мікробіологічну спеціалізацію.

- Надзвичайно точний рівень мікробіологічних досліджень забезпечує використання обладнання та витратних матеріалів компанії bioMerieux (Франція), світового лідера у сфері мікробіологічних досліджень.

- Маємо можливість проконтролювати стерильність біологічного матеріалу з подальшим виявленням та ідентифікацією інфекційного агента.

- Дотримання вимог вітчизняної та європейської нормативної документації (EUCAST, CLSI), щодо правил відбору, транспортування біологічного матеріалу, методик дослідження.

- Індивідуальна робота з кожним окремим мікроорганізмом, що було виявлено.

- В склад мікробіологічного відділу входить мікологічна лабораторія.

- Також виконуємо весь спектр загально-клінічних, біохімічних, ендокринологічних, цитологічних досліджень, діагностику інфекційних хвороб та визначення онкомаркерів.

- З нами співпрацюють провідні гравці в області використання та процесінгу стовбурових клітин.

Основні напрямки роботи:

- Мікробіологічні дослідження
- Мікологічні дослідження
- Загальні клінічні дослідження
- Біохімічні дослідження
- Ендокринологічні дослідження
- Визначення онкологічних маркерів
- Визначення інфекційних хвороб
- Швидку діагностику невідкладних станів

Контакты: +38(044)2298979, +38(067)8282959
м. Київ, Проспект Перемоги, 119-121, корпус №5
e-mail: info.imdlab@gmail.com


“Xantis Pharma”


“Xantis Pharma” - «Ксантіс Фарма» динамічно створює свій бренд, змінюючи ринки, на яких працює. Спираючись на світовий фармацевтичний досвід, ми формуємо повністю інтегровану фармацевтичну компанію та прагнемо бути рушійною силою на цільових ринках. Ми впевнені у наших силах на обраному шляху. Пишаємося не тільки сильними безрецептурними та рецептурними брендами у портфоліо, а й професіоналами, які працюють в нашій компанії. «Ксантіс Фарма» прагне покращувати здоров'я українських людей, пропонуючи затребувані ліки за доступною ціною.

Контакти:
ТОВ "Ксантіс Фарма" Україна
04071, м.Київ, вул. Воздвиженська, 56, 3 поверх
e-mail: Kiev.Office@xantispharma.com


ООО “АЛСИ” ЛТД


ООО “АЛСИ” ЛТД

Реагенти для клітинних технологій і тканинної інженерії:
- середовища, безсироваткові середовища, добавки, буфери, буферні розчини, детергенти, антибіотики;
- сироватки, цитокіни, фактори росту GMP, хемокіни, малі активні молекули;
- градієнти та набори для виділення клітин, реагенти та ферменти для дисоціації клітин та тканин;
- барвники, антитіла для проточної цитофлоуметрії, кріопротектори;

Обладнання для клітинних технологій:
- бокси біологічної безпеки 2 класу, ламінарні шафи, ПЛР-кабінети "ESCO";
- центрифуги, автоматичні дозатори, ампліфікатори, біофотометри, ферментери та ін. "Eppendorf";
- CO2-інкубатори, термостати і сушильні шафи "Binder".

Контакти:
ТОВ "АЛСІ" ЛТД
03049, м.Київ, вул. Шовкуненка 8/20, оф.51
тел.: +38(044)5200505, +38(099)2595109, +38(067)5378424
e-mail: info@alsi.kiev.ua


ТОВ «ОПТЕК»


ТОВ «ОПТЕК» - З 2004 року компанія «ОПТЕК» пропонує оптичне та електронно-оптичне обладнання відомих світових виробників та зокрема є ексклюзивним представником компанії Carl ZEISS, Thermo Fisher Scientific, 3DHistech в Україні. Наша компанія також представляє на вітчизняному ринку таких виробників, як: Raith, OXFORD instruments, USFK International OSYS, BRUKER - надаючи комплексні рішнення для науки, освіти, інноваційної індустрії, промисловості та охорони здоров’я.

Контакти:
Представительство ОПТЭК в Украине
04070, Украина, г. Киев, ул. Ильинская, 8, подъезд 4, этаж 4, БЦ «Ильинский»
тел.: +38 (044)5812900
e-mail: office-kiev@optecgroup.com


Інформаційний партнер – Журнал «Клітинна та органна трансплантологія»


Журнал «Клітинна та органна трансплантологія»

Науково-практичний журнал “Клітинна та органна трансплантологія” є унікальним для України і покликаний об’єднати в собі інформацію в таких галузях, як органна, тканинна, клітинна трансплантологія та інженерія.

Журнал призначений для фахівців, які працюють у зазначених галузях, а також для лікарів усіх спеціальностей для формування позитивного клінічного мислення у цих напрямках наукових знань.

Журнал публікує оригінальні наукові статті, огляди статей і клінічних досліджень, методичні статті, короткі інформаційні повідомлення. Журнал видається трьома мовами (українською, англійською, російською) у друкованій та on-line версіях, а також буде включений до міжнародних наукометричних баз.

Контакти:
03680, м.Київ, пр-т Космонавта Комарова, 3
тел.: +38(044)2079207, +38(096)9212388
e-mail: info@transplantology.org


Powered and designed by Theia.org.ua
All Rights reserved © 2017 REGMED.ORG.UA